Menü
Sepetim

300 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Ödeme & Teslimat

ÖDEME SEÇENEKLERİ

www.yoreselce.com da ister kredi kartınızı kullanarak isterseniz de havale - eft yöntemi ile alışveriş yapabilirsiniz. Sepetinize ürünlerinizi ekledikten sonra ödeme sayfasında hangi ödeme türünü kullanacağınızı seçmeniz yeterlidir.

 

Kredi Kartı ile ödeme

 

Yoreselce.com’dan yapacağınız tüm alışverişlerde sitemiz yüksek güvenlik standartı 128 bit SSL ile güvenliğiniz sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır. Yoreselce.com’dan yapacağınız alışverişlerde, visa ve master olan tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Not: Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanununda 1 Şubat 2014 tarihinde yapılan yeni düzenleme gereği gıda ürünlerine taksitlendirme yapılamamaktadır.

 

 

BKM Ekspress ile ödeme

 

Eğer bir BKM Ekspress hesabınız varsa bu hesabınız aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz.  

 

Havale - eft ile ödeme

 

Havale veya eft ile ödeme yapacaksanız aşağıda yer alan hesap numaramızı kullanınız. Ödemelerinizde "Alıcı Adı" olarak resmi unvanımız olan "Egge Tekstil San. ve Tic. Ltd Şti." kullanmayı unutmayınız. Aksi takdirde ödemeniz size geri dönecektir. Ödemeniz hesabımıza geçtiğinde siparişiniz işleme alınacaktır. Para gönderiminde en az banka masrafını ödemek için internet şubenizi kullanınız, internet şubeniz yoksa Kuveyt Türk ATM'lerinden kartsız olarak hesaba para yatırabilirsiniz. 

 

 Banka

 Alıcı Adı

 Hesap Türü  

 IBAN Numarası

 Kuveyt Türk  

 Egge Tekstil San. ve Tic. Ltd Şti

 TL

TR84 0020 5000 0945 4809 2000 04

 

 

 

Teslimat

 

Sitemize verilen siparişler farklı şehirlerden de olsa Sürat kargo ile gönderilir ve ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Bu süre sipariş verilen yörelerin kargo süreleri ve coğrafi/mevsim koşulları nedeni ile nadiren de olsa değişiklik gösterebilir. Ayrıca sitemizde sınırlı stoğa sahip ürünler bulunmaktadır. Seçtiğiniz ürünler an itibarı ile stoklarımızda mevcutsa en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilir.

 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda gerek siz müşterilerimize gerekse kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı sorumluluğumuz söz konusudur. Alışverişleriniz her yönden güvence altındadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

Kapıda ödeme olmamasının sebebi; 

 

Tüm ürünlerimiz sizlere özel yöresinden tedarik edildiği için maalesef kapıda ödeme kabul edemiyoruz. Bizim için ürünlerimizin size taze, sağlam ve hızlı şekilde ulaşması çok önemlidir. Kapıda ödeme sisteminde ödeme için alıcının müsait olmaması veya adreste bizzat bulunmaması gibi nedenlerle kargoların teslim edilememesi sonucu ortaya çıkabilmektedir. Gıda ürünlerinde uzun süreli kargo beklemelerinin yaşanmasının ürün kalitesini olumsuz etkilemesi riski nedeni ile ödemesi gerçekleşmemiş sipariş kabul edememekteyiz. Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umar, iyi alışverişler dileriz.