Menü
Sepetim

300 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Aydın

Glutensiz Çiğ Karabuğday Unu 500 Grm.
Tükendi
Model: NKU-04
GLUTENSİZ KARABUĞDAY UNUNaturelka Karabuğday Unu bir çok Hamur işinde (Kurabiye, kek, pasta, ekmek, makarna..) sütlü tatlılarda, çorba ve soslarda tek başına veya başka unlarla karıştırılarak kullanılabilir. Demir, Magnezyum ve fosfor içeriği yüksektir.Doğudan batıya, kuzeyden güneye..
45,90 TL
Vergiler Hariç:45,45 TL
Glutensiz Hindistan Cevizi Unu 250 Gr
Tükendi
Model: NHU-01
HİNDİSTAN CEVİZİ UNU Hindistan Cevizi Unu birçok hamur işinde; kurabiye, kek, pasta, ekmek, pankek, sütlü tatlılarda, soslarda tek başına veya başka unlar ile karıştırılarak kullanılabilir. B vitamini, Sodyum, Potasyum, Kalsiyum, magnezyum, demir, bakır ve fosfor içeriği yüksektir.Doğudan batı..
34,90 TL
Vergiler Hariç:34,55 TL
Glutensiz Kakao Tozu
Tükendi
Model: NKT-20
NATURELKA ALKALİ İŞLEM GÖRMEMİŞ KAKAO TOZU 200 GRM.Kakao’yu birçok hamur işinde ( kek, kurabiye , pasta, çörek vs) sütlü tatlılarda, sıcak ve soğuk içeceklerde aroma ve renk verici olarak kullanabilirsiniz. Hiçbir katkısı maddesi ve Glüten içermez. Serin, kuru ve nemsiz ortamda ağzı kapalı ..
39,90 TL
Vergiler Hariç:39,50 TL
Glutensiz Karabuğday Tane
Tükendi
Model: NKT-21
NATURELKA GLUTENSİZ KARABUĞDAY TANE 500 GRM.Daha çok kurak ve serin iklimleri tercih eden karabuğday bitkisi iklim koşullarından dolayı Türkiye’de yetiştirilemiyor. Mineral bakımından zengin olan bitki bolca manganez, bakır, magnezyum, demir ve fosfat içeriyor. İçerdiği bol miktarda magnezy..
44,90 TL
Vergiler Hariç:44,46 TL
Glutensiz Keçiboynuzu Unu 250 Grm.
Tükendi
Model: NKU-02
GLUTENSİZ KEÇİBOYNUZU UNU Keçiboynuzları temizlendikten sonra özel değirmenlerde öğütülerek hiç bir katkı maddesi eklenmeden un halini alır.Naturelka Keçiboynuzu Unu; Bir çok hamur işinde (kek, kurabiye, poğaça, ekmek, pizza, makarna..) sıcak- soğuk içeceklerde kullanılabilir. Şeker ve kakao y..
21,90 TL
Vergiler Hariç:21,68 TL
Glutensiz Krep Paketi-1
Tükendi
Model: GKR-03
NATURELKA GLUTENSİZ KREP PAKETİ1 Adet Karabuğday Unu2 Adet Nohut UnuDemir, magnezyum ve fosfor açısından zengin içeriğe sahip Naturelka glutensiz unlar ile sağlıklı ve pratik tarifler hazırlayabilirsiniz...
79,90 TL
Vergiler Hariç:79,11 TL
Glutensiz Krep Paketi-2
Tükendi
Model: GKR-06
NATURELKA GLUTENSİZ KREP PAKETİ3 Adet Karabuğday Unu2 Adet Nohut Unu1 Adet Kinoa UnuDemir, magnezyum ve fosfor açısından zengin içeriğe sahip Naturelka glutensiz unlar ile sağlıklı ve pratik tarifler hazırlayabilirsiniz...
144,90 TL
Vergiler Hariç:143,47 TL
Glutensiz Meyve Tozları
Tükendi
Model: PLH-03
NATURELKA GLUTENSİZ MEYVE TOZLARI PAKETİPaket İçeriği;1 Adet Portakal Kabuğu Tozu1 Adet Limon Kabuğu Tozu1 Adet Hindistan Cevizi UnuDemir, magnezyum ve fosfor açısından zengin içeriğe sahip Naturelka glutensiz unlar ile sağlıklı ve pratik tarifler hazırlayabilirsiniz...
64,90 TL
Vergiler Hariç:64,26 TL
Glutensiz Ön Pişirilmiş Nohut Unu 250 Gr
Tükendi
Model: NNU-01
ÖN PİŞİRİLMİŞ NOHUT UNUNohutlar temizlendikten sonra vitamin, mineral, aroma ve rengine zarar gelmeden ön pişirme yapılır. Daha sonra özel değirmenlerde öğütülerek hiç bir katkı maddesi eklenmeden un halini alır.Ön Pişirilmiş Nohut Unu; bir çok hamur işinde (ekmek, makarna, krep,kek,..
25,90 TL
Vergiler Hariç:25,64 TL
Glutensiz Sarımsak Tozu 90 Gr
Tükendi
Model: NST-02
GLUTENSİZ SARIMSAK TOZUSarımsaklar özenle seçildikten sonra temizleme işlemine geçilir. Belirli bir ısı derecesinde ve sürede; vitamin, mineral ve aromasına zarar gelmeden kurutulur. Daha sonra özel değirmenlerde öğütülüp toz halini alır.Sarımsak Tozu birçok hamur işinde (ekmek,mant..
19,90 TL
Vergiler Hariç:19,70 TL
Glutensiz Soğan Tozu 90 Gr
Tükendi
Model: NST-01
GLUTENSİZ SOĞAN TOZU 90 GRM.Soğanlar özenle seçildikten sonra temizleme işlemine geçilir. Belirli bir ısı derecesinde ve sürede; vitamin, mineral ve aromasına zarar gelmeden kurutulur. Hiç bir katkı maddesi eklenmeden özel değirmenlerde öğütülüp toz halini alır.Naturelka Soğan Tozu, Bir..
19,90 TL
Vergiler Hariç:19,70 TL
Glutensiz Tatlı Paketi
Tükendi
Model: NTP-7
NATURELKA GLUTENSİZ TATLI PAKETİPaket İçeriği;3 Adet Karabuğday Unu2 Adet Keçiboynuzu Unu2 Adet Hindistan Cevizi UnuDemir, magnezyum ve fosfor açısından zengin içeriğe sahip Naturelka glutensiz unlar ile sağlıklı ve pratik tarifler hazırlayabilirsiniz...
199,90 TL
Vergiler Hariç:197,92 TL
Limon Kabuğu Tozu
Tükendi
Model: NLT-05
LİMON KABUĞU TOZU 50 GRM.Limon Kabukları, hijyenik ortamda fırçalanarak temizlenir. Belirli bir ısı derecesinde ve sürede; vitamin, mineral ve aromasına zarar gelmeden kurutulur. Daha sonra özel değirmenlerde öğütülerek hiç bir katkı maddesi eklenmeden toz halini alır. Hiçbir katkısı madde..
16,06 TL
Vergiler Hariç:15,90 TL
Portakal Kabuğu Tozu
Tükendi
Model: NPT-06
PORTAKAL KABUĞU TOZU 50 GRM.Portakal Kabukları, hijyenik ortamda fırçalanarak temizlenir. Belirli bir ısı derecesinde ve sürede; vitamin, mineral ve aromasına zarar gelmeden kurutulur. Daha sonra özel değirmenlerde öğütülerek hiç bir katkı maddesi eklenmeden toz halini alır. Hiç bir katkısı..
14,90 TL
Vergiler Hariç:14,75 TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)