Menü
Sepetim

300 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Hakkımızda

Yoreselce.com” her zaman aradığınız, "memleketimin tadı" dediğiniz pek çok yöresel ve organik gıda ile sektöre yeni bir boyut kazandırıyor. Memleketimizin lezzetli, güvenilir, sağlıklı ve doğal kokusunu içinize çekebileceğiniz damak zevklerini sizler ile buluşturuyor...

Doğudan batıya, kuzeyden güneye; yöresinin en meşhur ve en doğal tatlarını, doğallığını bozmadan sizlere ulaştırmayı amaçlayan Yöreselce, özlediğiniz lezzetleri sofranıza sunuyor. Aynı zamanda ziyaretçilerini doğal gıda tüketimine teşvik ederek sağlıklı beslenmenin önünü açıyor.

Memleketinde yemeyi seven veya doymak için yemeyip lezzet arayanlara küçükte olsa bir katkımız olacağını umarak bu yolculuğa çıkmış bulunmaktayız. Her geçen gün kendimizi geliştirerek daha uzak yörelerin lezzetlerini taşımayı hedefliyoruz.

Yoreselce.com” da satışa sunulan bütün ürünler en özel ve en doğal haliyle yöresinden tedarik edilmekte, tarafımızdan kalite kontrolü yapıldıktan sonra taze, sağlam ve hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Yöreselce ailesi olarak uzakları yakın ederken yemeyi bir keyif haline getirmeyi umuyor, bu keyfi sizlerle paylaşmayı diliyoruz. “Doğal yemek hakkımız” diyen ve günümüz şartlarında buna imkan bulamayanlardan iseniz doğru yerdesiniz.