• Siyah Zeytin 2 Kg Salamura Sapsız XL

Siyah Zeytin 2 Kg Salamura Sapsız XL

  |   1 yorum   |   Yorum Yap

  • ₺60,00

  • Vergiler Hariç: ₺55,56

SOFRALIK MEGA SİYAH ZEYTİN 2 KG SALAMURA SAPSIZ, KATKISIZ

BRUT AĞIRLIK 2130 GRM- NET AĞIRLIK 1900 GRM. KALİBRE 200-235

 

Körfez Bölgesi’nde yetişen Edremit cinsi zeytinler, elle toplanıp fabrikaya getirilir. Zeytinler ilk olarak kalitesi bozulmadan boylarına göre sınıflandırılır. Hijyenik tanklarda baskı altına alınıp doğal fermantasyonla sadece tuz ile tatlandırılır. Üretim tesisinde ambalajlanıp piyasaya sunulur. Ürünlerin üretiminde kimyasal madde, koruyucu katkı maddesi ve gıda boyası kullanılmamış ve doğal yöntemlerle olgunlaştırıldığı için kendine has meyvemsi acımtıraklığı olabilir.

  • Değerli Müşterilerimiz, Sofralık Siyah Zeytinlerimizde Koruyucu Madde Olmadığından Dolayı Haftada 1 Kez Ambalajını Ters Çevirmeniz Gerekmektedir.
  • Bu Sayede Zeytinlerin Tazeliğini Muhafaza Edebilir, Uzun Süre Herhangi Bir Bozulmaya Uğramadan Lezzetle Tüketebilirsiniz.

 

Doğudan batıya, kuzeyden güneye; yöresinin en meşhur ve en doğal tatlarını, doğallığını bozmadan sizlere ulaştırmayı amaçlayan Yöreselce, özlediğiniz lezzetleri sofranıza sunuyor. “Yoreselce.com” da satışa sunulan bütün ürünler en özel ve en doğal haliyle yöresinden tedarik edilmekte, tarafımızdan kalite kontrolü yapıldıktan sonra, tazesağlam ve hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Afiyet, Şifa Olsun!

 

Bizleri Tercih Ettiğiniz İçin Çok Teşekkür Ederiz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Naturel Sızma Zeytinyağı 5 LT.

Naturel Sızma Zeytinyağı 5 LT.

₺190,00 Vergiler Hariç: ₺175,93

Naturel Sızma Zeytinyağı 1 LT.

Naturel Sızma Zeytinyağı 1 LT.

₺45,00 Vergiler Hariç: ₺41,67

Naturel Sızma Zeytinyağı 500 ml.

Naturel Sızma Zeytinyağı 500 ml.

₺24,90 Vergiler Hariç: ₺23,06